• ALL-GRUNT

ALL-GRUNT to nowoczesny, uniwersalny środek do gruntowania wszystkich porowatych i chłonnych podłoży, betonowych, gipsowych, gazobetonowych, cementowo-wapiennych, anhydrytowych, płyt kartonowo-gipsowych, surowych powierzchni wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków itp. Charakteryzuje się tworzeniem bardzo dobrego podkładu pod farby emulsyjne, kleje do terakoty, glazury, tynki, wylewki, tapety, kasetony i inne. Zapobiega pyleniu posadzek i tynków. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Brak towaru
18.45
18.45
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 21
Odbiór osobisty 0
KURIER Przedpłata 21
KURIER Pobranie 23
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Zastosowanie: ALL-GRUNT to nowoczesny, uniwersalny środek do gruntowania wszystkich porowatych i chłonnych podłoży, betonowych, gipsowych, gazobetonowych, cementowo-wapiennych, anhydrytowych, płyt kartonowo-gipsowych, surowych powierzchni wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków itp. Charakteryzuje się tworzeniem bardzo dobrego podkładu pod farby emulsyjne, kleje do terakoty, glazury, tynki, wylewki, tapety, kasetony i inne. Zapobiega pyleniu posadzek i tynków. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

 

Sposób użycia: ALL-Grunt nanosić na suche i czyste powierzchnie za pomocą pędzla, wałka lub szczotki. Po wyschnięciu pierwszej warstwy gruntowanie powtórzyć. Stosować w temperaturze od +4 °C do +30 °C. Użytkowanie podłoża oraz dalsze prace wykonać po wyschnięciu.

 

Ilość powłok: Jedna warstwa, w przypadku bardzo słabegoi chłonnego podłoża dwie warstwy.

 

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu,w suchych warunkach, w temperaturze nie niższej niż 4 °C.Chronić przed przegrzaniem.

 

Wydajność: 5-20 m2 z 1 litra (uzależniona od chłonności podłoża).

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie