Regulamin

§1 DANE OSOBOWE

Właściciel sklepu zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą klienci sklepu internetowego mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

§2 WYSYŁKA I ZWROTY

Towary zamówione za pośrednictwem sklepu internetowego, dostarczane na terytorium Polski, realizujemy w następujący sposób:

 1. dostawa Poczta Polska -  wg aktualnego cennika Poczty Polskiej

 2. dostawa poprzez firmę kurierską - koszt dostawy 30zł za paczkę do 30 kg, powyżej 30 kg jej wielkrotności, zamówienie paletowe do 500 kg koszt dostawy 160zł - jednocześnie informujemy, że jeżeli odbiorca ma podpisaną umowę z własnym kuierem, nie robimy przeszkód w wysyłaniu przesyłek tą drogą.


§3 ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia są przyjmowane ze strony sklepu sky-shop.pl, Możliwe jest również składanie zamówień drogą e-mailową ze wskazaniem wszystkich danych adresowych oraz pełnej informacji o zamawianym towarze i ilościach.

 2. Wszystkie ceny w naszym sklepie są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie.

 3. Na wszystkie zakupione towary wystawiamy faktury VAT, które są dołączane do przesyłek.

 

§4 FORMY PŁATNOŚCI

 1. Przedpłata/ przelew na konto (Bank PEKO SA 94124034221111000035586018)

 2. Płatność przy odbiorze - tylko przy wysyłce za pobraniem w usłudze Poczty Polskiej

 3. Zamówienia powyżej 300zł ZAWSZE podlegają przedpłacie - nie wysyłamy ich za pobraniem.

§5 ZASADY I KOSZTY DOSTAWY:

 1. Towary wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej jako paczki priorytetowe w ciągu maksymalnie 72 godzin od rozpoczęcia realizacji zamówienia (w dni robocze od poniedziałku do piątku)

 2. Towar powinien dotrzeć do Zamawiającego w ciągu 24 godzin od daty wysyłki. Przy powyższym terminie nie uwzględnia się sobót, niedziel i dni wolnych. Sklep nie odpowiada za spóźnienia spowodowane nieprawidłową pracą Poczty Polskiej.

 3. Koszty wysyłki ustalane są według aktualnego cennika Poczty Polskiej.


§6 ZWROTY:

 1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Należy dołączyć oświadczenie o rezygnacji z zakupu.

 2. Klient ponosi koszty odesłania do nas zwracanego towaru.

 3. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych po zwrocie towaru przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w oświadczeniu.

 4. Nie podlegają zwrotowi koszty wysyłki poniesione przy składaniu zamówienia.

 5. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

§7 REKLAMACJE:

 1. W przypadku, gdy opakowanie będzie nosiło ślady uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności pracownika Poczty Polskiej/ kuriera sporządzić protokół szkody i nie przyjmować towaru.

 2. Klient ponosi koszty odesłania do nas reklamowanego towaru. Nie przyjmujemy paczek przesyłanych do nas w formie przesyłek za pobraniem.

 3. Towar przyjęty do reklamacji zostaje wymieniony na identyczny lub inny uzgodniony z Klientem. W takim wypadku sklep ponosi koszt wysyłki niewadliwego towaru do Klienta.

 4. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 5. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu.
 6. Reklamacji nie będą podlegać jakiegokolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia itp.), oraz uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.
 7. Reklamowany towar przesłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.

 

§8 REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA:

 1. Klient może zrezygnować z zamówienia jedynie telefonicznie pod numerem telefonu wskazanym w danych adresowych firmy. Nie można anulować zamówienia, które zostało już wysłane do zamawiającego.

 

§9 POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Wszelkie Państwa dane osobowe wykorzystywane są jedynie do celów realizacji zamówienia i nie będą w jakikolwiek inny sposób udostępniane lub wykorzystywane. W przypadku klientów zakładających konto w sklepie, wyrażają zgodę na otrzymywanie od nas cyklicznego newslettera.
 2. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych Klientów  są zbierane i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby naszej firmy. Pozostałe nie wymienione kwestie są regulowane przez Ustawę dnia 2 marca 2000 r. (o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny; Dz.U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271)

 

§10 POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów.

Copyright

Copyright  © 1998-2020


Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie