Pufmaks - Profesjonalne czyszczenie elewacji

2022-04-07 19:48:00
Pufmaks - Profesjonalne czyszczenie elewacji

 

Środki z grupy Pufmaks to profesjonalne preparaty do czyszczenia i mycia elewacji. Stosowane do mycia wielko-powierzchniowego elewacji:

-budynków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,

-budynków komercyjnych

-gmin,

-szkół

-ośrodków,

-przedszkoli,

A dzięki ich łatwej aplikacji oraz skutecznemu i szybkiemu działaniu także z chęcią stosowany przez osoby świadczące usługi budowlane i około budowlane do mycia elewacji domów jedno i wielorodzinnych.

 

Pufmaks Pogromca Pleśni – daje bardzo pozytywny efekt po już kilku minutach od jego zastosowania, usuwa i rozkłada chemicznie większość organicznych zanieczyszczeń tzw. zielonych i czarnych „w oczach”. Preparat nie wymaga stosowania wysokiego ciśnienia. Wystarczy po zastosowaniu środka spłukać powierzchnie wodą.

 

Pufmaks Elewacja – stosuje się na zanieczyszczenia mechaniczne. Środek także usuwa tzw. zielone i czarne organiczne zanieczyszczenia oraz dodatkowo zanieczyszczenia nieorganiczne. Jego działanie polega na wnikaniu w głąb struktury mytej powierzchni i wypychaniu ich na wierzch. Dzięki temu jego działanie jest skuteczne na porowatych powierzchniach gdzie inne środki nie zdają egzaminu. Preparat można stosować bezciśnieniowo ale najlepsze i najszybsze efekty uzyskuje się stosując myjki ciśnieniowe.

Te dwa środku uzupełniają sie wzajemnie przy czym w wiekszości przypadkach zastosowanie tylko Pufmaks Pogromca Pleśni wystarcza do uzyskania bardzo zadowalającego efektu.
Opinie:
Polecam  https://www.youtube.com/watch?v=dfVcyzRwZL0

Autor:Laboratorium Cherub