O nas

Cherub Laboratorium działa w branży chemicznej od 1998 roku.

 

 

image

 

Przedsiębiorstwo nasze skład się z dwóch działów:

 

- Produkcyjnego. Produkujemy dla przemysłu budowlanego, elektronicznego, samochodowego i gospodarstwa domowego.

Wszystkie nasze produkty posiadają stosowne zezwolenia i spełniają wysokie wymagania kontroli jakości.

 

- Laboratoryjnego. Dbamy o jakość naszych produktów. Prowadzimy badania syntezy i właściwości PHMG  - poliheksametylodiguanidyny która jest produktem nowej generacji oraz wysoko-sprawnych wybłyszczaczy stosowanych podczas elektrolitycznego nakładania miedzi. Świadczymy usługi dla przemysłu elektronicznego.

Doradzamy w zakresie rozporządzenia REACH.

 

Wdrażamy nowe ekologiczne technologie, mające zastosowanie do produktów chemii przemysłowej oraz ogólnodostępnej chemii budowlanej, samochodowej i gospodarstwa domowego.


Produkowane przez nas surowce, preparaty, mieszaniny oparte są na szerokiej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów i ekspertów.

 

Specjalizujemy się w produkcji impregnatów do długotrwałego zabezpieczania drewna, preparatów do usuwania i niszczenia grzybów oraz skutecznych środków czyszczących dla profesjonalistów w chemii samochodowej.

 


image

 

 

Produkujemy preparaty o najwyższej jakości dla profesjonalistów i użytku prywatnego.

 

 

imageimage

 

 

Dbając o jakość prowadzimy nieustanna kontrolę laboratoryjna naszych preparatów.

Wykorzystujemy najnowsze dostępne osiągnięcia  technologiczne i organizacyjne.

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.

 

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użyteczne przyjazne dla naszych klijentów.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

Stosując najnowsze dostępne technologie i wysokie reżimy kontroli jakości strategia naszej firmy to:

 

REWELACYJNA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA NASZYCH PRODUKTÓW