• PUFMAKS ELEWACJA 5kg

Przedstawiamy Państwu rewelacyjny produkt do mycia elewacji - Pufmaks Elewacja! Jest to płynny koncentrat, który skutecznie usuwa uporczywe zanieczyszczenia z elewacji wykonanych z tynków akrylowych, silikatowych, betonu, sidingu, cegieł, kamieni, plastików i innych materiałów. Pufmaks Elewacja łatwo wnika w głąb porów elewacji, wypychając zanieczyszczenia na zewnątrz i ułatwiając ich usunięcie z powierzchni. Jest to produkt bardzo skuteczny, dzięki temu, pozostawia czyszczoną powierzchnię w nienagannym stanie.

88.00
88.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 21
Odbiór osobisty 0
KURIER Przedpłata 21
KURIER Pobranie 23
Dostępność 32 szt.
Zostaw telefon

Przedstawiamy Państwu rewelacyjny produkt do mycia elewacji - Pufmaks Elewacja! Jest to płynny koncentrat, który skutecznie usuwa uporczywe zanieczyszczenia z elewacji wykonanych z tynków akrylowych, silikatowych, betonu, sidingu, cegieł, kamieni, plastików i innych materiałów.

Pufmaks Elewacja łatwo wnika w głąb porów elewacji, wypychając zanieczyszczenia na zewnątrz i ułatwiając ich usunięcie z powierzchni. Jest to produkt bardzo skuteczny, dzięki temu, pozostawia czyszczoną powierzchnię w nienagannym stanie.

Sposób użycia Pufmaks Elewacja jest bardzo prosty i intuicyjny. Przed użyciem preparatu, należy go dokładnie wstrząsnąć, ponieważ rozwarstwianie jest cechą a nie jest wadą. Następnie, preparat należy rozcieńczyć wodą w zależności od stopnia zanieczyszczenia - od stosunku 1:1 (bardzo silne zanieczyszczenia) do 1:9. Zaleca się dobranie odpowiedniego rozcieńczenia w zależności od stopnia zanieczyszczenia, a także wykonanie próby w niewidocznym miejscu przed rozpoczęciem czyszczenia.

Zanieczyszczoną powierzchnię należy spryskać rozcieńczonym preparatem i odczekać około 3 minut. Następnie, należy zmyć powierzchnię wodą pod ciśnieniem. W przypadku bardzo zanieczyszczonych miejsc, należy czynność powtórzyć, przedłużyć czas działania preparatu lub użyć roztwór mniej rozcieńczony. Ważne jest, aby nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na czyszczonej powierzchni.

Pufmaks Elewacja jest produktem wysokiej jakości, który charakteryzuje się łatwą aplikacją, szybkim i skutecznym działaniem oraz łagodnością dla czyszczonych powierzchni. Zalecamy korzystanie z tego preparatu, ponieważ to gwarancja nienagannej czystości elewacji Państwa budynków.

 

Zastosowanie: Płynny koncentrat do mycia i czyszczenia elewacji. Łatwo wnika w głąb porów wypychając uporczywe zanieczyszczenia na zewnątrz. Skutecznie ułatwia ich usuniecie z powierzchni wykonanych z tynków akrylowych, silikatowych, betonu, sidingu,  cegieł, kamieni, plastików itp.


Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Rozwarstwianie jest cechą a nie jest wadą. Preparat rozcieńczyć wodą w stosunku 1:1 preparat/woda (bardzo silne zanieczyszczenia) do 1:9. Rozcieńczenie dobrać w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Zanieczyszczoną powierzchnię spryskać rozcieńczonym preparatem i odczekać ok. 3 minuty. Następnie zmyć ją wodą pod ciśnieniem.  W miejscach bardzo zanieczyszczonych czynność powtórzyć, przedłużyć czas działania preparatu lub użyć roztwór mniej rozcieńczony. Nie dopuszczać do wysychania preparatu. Przed zastosowaniem wykonaj próbę w niewidocznym miejscu dobierając ciśnienie wody tak aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni oraz dobrać optymalne rozcieńczenie. Uwaga: preparat zbyt mało rozcieńczony może mieć wpływ na czyszczoną powierzchnię.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie