PUFMAKS pogromca pleśni 5kg

PUFMAKSPOGROMCA PLEŚNI - czysta elewacja PUFMAKS POGROMCA PLEŚNI bardzo skuteczny, solidny produkt przeznaczony do szybkiego i skutecznego mycia powierzchni budynków. Zastosowanie: -czyszczenie elewacji -mycie elewacji -czyszczenie tynku -mycie elewacji domu -mycie tynku -czyszczenie elewacji budynku -mycie budynków -do mycia elewacji -mycie elewacji budynku -do czyszczenia elewacji - czyszczenie elewacji domu - czyszczenie tynku silikonowego - mycie fasady - mycie ścian zewnętrznych - mycie tynków zewnętrznych - mycie elewacji silikonowej - mycie fasady domu - czyszczenie tynku mineralnego - czyszczenie fasady - mycie elewacji tynk silikonowy - czyszczenie elewacji z zielonych nalotów - mycie i czyszczenie elewacji - mycie tynku zewnętrznego Szybko i skutecznie usuwa ciemne, czarne i zielone zanieczyszczenia.

Dostępność: 840 szt.
77.00
77.00
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: natychmiast
Cena przesyłki:
21
  • Odbiór osobisty 0
  • KURIER Przedpłata 21
  • KURIER Pobranie 23
Więcej o produkcie
Ilość w opakowaniu
5 szt.

PUFMAKS POGROMCA PLEŚNI czysta elewacja


Skuteczne usuwanie grzybów, usuwanie czarnych i zielonych nalotów

PUFMAKS pogromca pleśni 5kg to profesjonalny środek do czyszczenia elewacji i odgrzybiania. Jeśli zmagasz się z problemami pleśni na swojej posesji, ten produkt jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki skuteczności działania oraz łatwości użycia, PUFMAKS pogromca pleśni staje się niezastąpiony w walce z tym powszechnym problemem.

Zaawansowana formuła

Ten wyjątkowy preparat został stworzony przez ekspertów, którzy doskonale rozumieją potrzeby klientów. Formuła PUFMAKS pogromcy pleśni oparta jest na innowacyjnej technologii i najwyższej jakości składnikach aktywnych. Dzięki temu możliwe jest szybkie i skuteczne usunięcie nawet najbardziej uporczywe grzybów, czarnych i zielonych nalotów.

Szerokie spektrum zastosowania

PUFMAKS pogromca pleśni został specjalnie opracowany z myślą o czyszczeniu elewacji oraz odgrzybianiu różnego rodzaju powierzchni takich jak drewno, beton, tynki akrylowe, tynki mineralne, powierzchnie malowane, saiding  czy kamień. Bez względu na materiał, który chcesz oczyścić - nasz produkt świetnie sobie poradzi! Nie musisz już szukać różnych preparatów do różnych powierzchni, teraz masz swojego wiernego pomocnika!

Proste i bezpieczne użycie

PUFMAKS pogromca pleśni charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale również prostotą obsługi. Aby oczyścić elewację lub inną powierzchnię z pleśni, czarnych i zielonych nalotów wystarczy spryskać preparatem czyszczone, skażone miejsce i pozostawić go na określony czas 10-30minut. Następnie spłukać wodą. Przed rozpoczęciem czyszczenia zalecamy noszenie rękawic ochronnych oraz maski antysmogowej. PUFMAKS pogromca pleśni to gwarancja doskonałych rezultatów. Dzięki niemu Twoja elewacja odzyska świeży wygląd, a Ty będziesz cieszyć się czystymi powierzchniami wolnymi od grzybów, czarnych i zielonych nalotów. Wybierz profesjonalne rozwiązanie i zapomnij o problemach z estetyka twojego budynku.!

Specyfikacja

  • Do czyszczenia elewacji, odgrzybiania

 

PUFMAKS POGROMCA PLEŚNI czysta elewacja


PUFMAKS POGROMCA PLEŚNI to bardzo skuteczny, solidny produkt przeznaczony do szybkiego i skutecznego mycia powierzchni budynków.

Zastosowanie:

- czyszczenie elewacji
- mycie elewacji
- czyszczenie tynku
- mycie elewacji domu
- mycie tynku
- czyszczenie elewacji budynku
- mycie budynków
- do mycia elewacji
- mycie elewacji budynku
- do czyszczenia elewacji
- czyszczenie elewacji domu
- czyszczenie tynku silikonowego
- mycie fasady
- mycie ścian zewnętrznych
- mycie tynków zewnętrznych
- mycie elewacji silikonowej
- mycie fasady domu
- czyszczenie tynku mineralnego
- czyszczenie fasady
- mycie elewacji tynk silikonowy
- czyszczenie elewacji z zielonych nalotów
- mycie i czyszczenie elewacji
- mycie tynku zewnętrznego

Szybko i skutecznie usuwa ciemne, czarne i zielone zanieczyszczenia.

 Przeznaczony jest dla powszechnego i profesjonalnego stosowania.

Występuje w postaci cieczy, mający zastosowanie głównie do czyszczenia zanieczyszczeń organicznych i niszczenia grzybów z powierzchni stosowanych w budownictwie. Ma także zastosowanie do czyszczenia elewacji, usuwania grzybów i pozostałości po pleśniach i glonach ze wszystkich materiałów, stosowanych w budownictwie, np. do:

- tynków akrylowych, silikatowych, silikonowych, cementowych itp.

- ścian

- łazienek,

- czarnych nalotów na ścianach, fugach, płytkach ceramicznych,

- wokół wanien, umywalek, muszli toaletowych, okien

- pomnikach itp.

Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń


Zalety preparatu:

Łatwe zastosowanie

Nie wymaga skrobania

Szybki efekt

Natychmiastowa  likwidacji pozostałości po:

- pleśniach,

- grzybach,

- glonach


 

Sposób użycia:

Preparat o stężeniu handlowym, nanieść na czyszczone powierzchnie za pomocą rozpylacza (Można stosować plastikowe opryskiwacze ogrodowe do oprysków. Nie stosować metalowych), w temp. pokojowej. Odczekać minimum 15 minut, pozostałość po pleśni, glonach, czarnych pozostałości organicznych itp. zostaje zlikwidowana a właściwości preparatu powodują usunięcie zanieczyszczeń. Pozostałość spłukać wodą lub przetrzeć ręcznikiem papierowym.

 

Przechowywanie

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchych warunkach, w temperaturze nie niższej niż 4°C. Chronić przed przegrzaniem.


 

Opakowanie handlowe

Butelka 750g z rozpylaczem

Butelka 1kg bez rozpylacza

Kanister 5kg bez rozpylacza dotyczy tej aukcji. Dostępny jest też preparat z rozpylaczem Butelka 750g  z rozpylaczem inna aukcja.

 

Produkt biobójczy

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: UR.PB.6240.15

 


Karta Charakterystyki preparatu PUFMAKS dostepna na życzenie.


Karta techniczna preparatu PUFMAKS dostępna na życzenie.

 

7.1.2 Ocena skuteczności Pufmaks Pogromca Pleśni po 1 minucie, 3 minutach i 5 minutach działania na grzyba, pleśń wyhodowaną na sztucznym podłożu

Kolejne badanie laboratoryjne miało na celu zbadanie skuteczności oraz szybkości działania preparatu Pufmaks Pogromca Pleśni na wyhodowanego grzyba, pleśń Aspergillus niger. Przebiegało ono następująco: grzyb, pleśń został zaszczepiony na pożywce Czapka-Doxa bez dodatku biocydu według tej samej procedury jak w punkcie 7.1.1. Następnie po 7 dniach inkubacji grzyba, pleśni Aspergillus niger zbadano wpływ biocydu na tego grzyba, pleśń. Badanie polegało na tym, że jedną połowę wyhodowanego w szalce Petriego grzyba, pleśni spryskano biocydem w ilościach zalecanych przez producenta [20ml na 1m2 ]. Po tej czynności zrobiono zdjęcia pierwszego preparatu po upływie 1 minuty i 5 minut oraz zdjęcia drugiego preparatu po upływie 3 minut i 5 minut od momentu ich spryskania biocydem. Dla porównania efektów obu preparatom zrobiono zdjęcia przed ich spryskaniem biocydem. Badanie przeprowadzone było dla dwóch szalek Petriego. Poniżej przedstawiono zdjęcia z tego badania dla pierwszej szalki Petriego:

1.Grzyb, pleśń Aspergillus niger przed zastosowaniem Pufmaksa

 

2.Grzyb, pleśń Aspergillus niger po zastosowaniu Pufmaksa po 1 minucie

 

 

 

3.Grzyb, pleśń Aspergillus niger po zastosowaniu Pufmaksa po 5 minutach

 

 

 

 

Poniżej fotografie dla drugiej szalki Petriego :

 

1.Grzyb, pleśń Aspergillus niger przed zastosowaniem Pufmaksa

 

 

2.Grzyb, pleśń Aspergillus niger po zastosowaniu Pufmaksa po 3 minucie

 

 

 

3.Grzyb, pleśń Aspergillus niger po zastosowaniu Pufmaksa po 5 minutach

 

 

 

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: